Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower

  • 21 μ²

Το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower Βαρσοβία 21 τ.μ. Απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Πουότσκα, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Το Παλάτι του Πολιτισμού και της Επιστήμης βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ., ενώ Institute of Computer Science απέχει 600 μέτρα από το διαμέρισμα.

Μικρή κουζίνα είναι επιπλωμένη με τραπέζι και διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Επιπλέον, υπάρχουν σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Στο Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower παρέχεται πρόσβαση σε ντους για την άνεσή σας.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες στη διατήρηση της φυσικής κατάστασης τους.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει σχεδόν 5 λεπτά οδικώς από το σιδηροδρομικό σταθμό Warszawa Wola. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 4 χλμ. και το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum) που βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων PKP Wola 01 βρίσκεται σε μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower Βαρσοβία
Exclusive Apartments On Kasprzaka Street - Warsaw Wola
Τιμή μόνο για κινητά

Exclusive Apartments On Kasprzaka Street - Warsaw Wola

9.1
Άριστο 52 σχόλια
26 μ από το κατάλυμα
USD 136 USD 122
ανά νύχτα
Kasprzaka 29 I Wola Tower I Apartament Rodzinny I By Perfect Apart
Τιμή μόνο για κινητά

Kasprzaka 29 I Wola Tower I Apartament Rodzinny I By Perfect Apart

8.7
Έξοχο 32 σχόλια
30 μ από το κατάλυμα
Kasprzaka 29-743-Extra View
Τιμή μόνο για κινητά

Kasprzaka 29-743-Extra View

8.3
Πολύ καλό 3 σχόλια
44 μ από το κατάλυμα
USD 60 USD 54
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower περιλαμβάνουν Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας, Pole Mokotowskie καθώς και Πάρκο της Σαξονίας.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower;
      Το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων στους πελάτες.
    • Στο το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower περιλαμβάνουν Bistro Odolany και Trattoria Babcia Wloszka και απέχουν μόνο 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 21 μ².
    • Το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του το Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower βλέπουν στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Chillout Luxury Touch Apartment - Free Parking Wola Tower Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο